Читаєте зараз
«Укрзалізниця» найняла СММ-ника за 740 тисяч гривень

«Укрзалізниця» найняла СММ-ника за 740 тисяч гривень

Сергій Сурепін

8 серпня стало відомо, що філія «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Українська залізниця» уклала угоду з ФОП Русанов Роман Миколайович про послуги у сфері глобальної соціальної мережі Facebook на 740 тисяч гривень. Про це повідомило видання «НАШІ ГРОШІ», знайшовши тендер у системі «Прозорро».

Угоду уклали 19 червня. ПАТ замовив строком до кінця 2018 року підтримку офіційної сторінки «Укрзалізниці» у Facebook за 653 тис грн. Ціни окремих послуг – нижче.

Ще 87 тис. грн виконавець разово отримає, якщо кількість підписників сторінки зросте з 28 тис. до 78 тис., а послуги будуть надані без порушень строків, якісно та вповні. Загалом підтримка з винагородою обійдеться в середньому в 117 тис. грн на місяць. Послуги надаватимуть за адресою офісу «Укрзалізниці» в Києві, що на вул. Тверській, 5.

Хто надаватиме послуги?

Роман Русанов. Він уперше отримав державний підряд. Як підприємець Русанов зареєструвався в лютому. Він володіє ТОВ «Два штриха» з Іриною Таран, а також – за іншою адресою на Луганщині – ТОВ «Екотехноінвест» та ОК «Газенергосервіс» із низкою фізосіб.

Читати більше новин в Telegram

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій