'
Читаєте зараз
Умєрову призначили всіх заступників: чим раніше займалися

Умєрову призначили всіх заступників: чим раніше займалися

Ilona Kivva
Автор:

Кабінет міністрів України 27 вересня 2023 року призначив трьох заступників міністра оборони. Ще троє доєдналися до команди Умєрова з 5 жовтня.

Ними стали:

  • Юрій Джигир — заступник з питань фінансів. Працював заступником міністра фінансів у 2018-2020 роках. З 2020 по 2023 рік консультував Світовий банк з питань реформ, пов’язаних з охороною здоров’я;
  • Наталія Калмикова — заступник з питань соціального розвитку. з лютого-2022 була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, а до цього — радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ;
  • Катерина Черногоренко — заступник з питань цифрового розвитку. До цього обіймала посаду радниці міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.
  • Іван Гаврилюк — генерал-лейтенант, працював в Генштабі ЗСУ з самого початку війни. З квітня 2015 року по березень 2018-го очолював Тил Збройних сил.
  • Дмитро Кліменков — з вересня 2022 року обіймав посаду першого заступника голови Фонду держмайна України (тобто був правою рукою Умєрова). Перед тим понад 15 років працював на керівних посадах в інфраструктурних і транспортних компаніях, зокрема в МАУ та Ericsson.
  • Станіслав Гайдер — був керівником цифрової трансформації Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів звільнив з посад керівництво Міністерства оборони України 18 вересня, через 12 днів із затвердження нового очільника відомства.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій