'
Читаєте зараз
Кількість біженців у всьому світі сягнула рекордної позначки — ООН

Кількість біженців у всьому світі сягнула рекордної позначки — ООН

Сергій Сурепін

У світі налічується 68,5 мільйонів біженців. Про це йдеться у звіті Управління верховного комісара ООН у справах мігрантів за підсумками 2017 року.

Кількість біженців збільшилось на 2,9 мільйона осіб порівняно з попереднім звітним роком і досягла рекордної позначки. Також в ООН уточнили, що майже 69 мільйонів людей втекли від війни, насильства або переслідування в своїх країнах. За останні десять років цей показник збільшився майже на 50%.

Біженцем є кожна 110 особа у світі. Швидкому зростанню числа переміщених осіб за останні 5 років значною мірою сприяла сирійська криза, а також ситуація в Бурунді, ЦАР, М’янмі, Південному Судані, Україні та Ємені. Близько 70% з числа всіх біженців становлять мігранти з Сирії (6,3 мільйона чоловік), Афганістану (2,6 мільйона), Південного Судану (2,4 мільйона), М’янми (1,2 мільйона) і Сомалі (986 тисяч).

Також у звіті названі країни, які в 2017 році прийняли найбільшу кількість біженців. У лідерах Туреччина (3,5 мільйона чоловік), а також Пакистан і Уганда, які прийняли в країні по 1,4 мільйона осіб.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій