Читаєте зараз
Уповноважена з ґендерної політики просить пояснити недопущення дівчини на офіцерську програму

Уповноважена з ґендерної політики просить пояснити недопущення дівчини на офіцерську програму

Сергій Сурепін

Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко просить міністра оборони України Степана Полторака пояснити недопущення дівчини на офіцерську програму у Львові. Про це вона повідомила на офіційній сторінці уповноваженої у Facebook.

«Для з’ясування ситуації, що склалася, та причин відмови звернулася до Міністра оборони України генерала армії Степана Полторака. Громадяни і громадянки України мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом», – написала Левченко.

Нагадаємо, 24-річна мешканка Львова Поліна Кравченко поскаржилася на своїй сторінці у Фейсбуці на те, що їй відмовили у вступі на програму навчання офіцерів Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного у Львові через її стать.

У своєму пості дівчина написала, що вона хотіла отримати офіцерське звання, щоби стати командиркою взводу артилерії, і для цього намагалася вступити до вишу на програму «Здобути офіцерське звання за один рік» (зараз сайт академії не працює – «Заборона»), але в день здачі документів її повідомили, що жінок не набирають.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Українку не взяли на курси офіцерів, бо вона жінка. У академії пояснили рішення

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій