Читаєте зараз
Україна отримала американські ракети

Україна отримала американські ракети

Сергій Сурепін

США підтвердили поставку в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на відповідь від Державного департаменту США.

Що сказав президент

Разом з цим президент Петро Порошенко підтвердив, що в Україну зі США вже прибули протитанкові ракетні комплекси Javelin: «Довгоочікувана зброя прибула до українського війська. І значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки. Продовжуємо працювати над зміцненням нашого оборонного потенціалу з метою відсічі російській агресії».

Коли ЗСУ почнуть працювати з Javelin

Працювати з Javelin українськи збройні сили почнуть 2 травня. Про це заявив міністр оборони країни Степан Полторак: «Вдячний президенту України за титанічні зусилля для отримання протитанкових комплексів Джавелін та президенту Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу за позитивне рішення, яке дозволило суттєво підвищити обороноздатність України та забезпечити українських військовослужбовців сучасним озброєнням».

Читати більше новин в Telegram

Що розповів посол України в США

Посол України в США Валерій Чалий розповів, що надання американських протитанкових ракетних комплексів Javelin Україні є «стримуючим» меседжем для агресора, а також вагомим внеском для поновлення миру: «Доручення Президента і народу України виконане. Протитанкові ракетні комплекси Javelin посилять бойову спроможність Збройних сил України, які протидіють російській агресії, дозволять зберегти життя українських воїнів. А головне — це чіткий сигнал від стратегічного партнера України — США, який стане ще одним стримуючим фактором на шляху подальшої агресії та ескалації конфлікту на сході нашої країни та вагомим внеском у відновлення миру».

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій