Читаєте зараз
На Миколаївщині поліція вилучила 1200 устриць. Вони зіпсувались

На Миколаївщині поліція вилучила 1200 устриць. Вони зіпсувались

Сергій Сурепін

У Миколаївській області поліція вилучила 1200 устриць у приватного підприємця. Про це виданню «НикВести» повідомило джерело у Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

Що відомо?

20 липня інспектори обласного управління державного агентства рибного господарства разом з працівниками управління захисту економіки в Миколаївській області побували на території устричної ферми «Устрицы Скифии» в селі Червоноукраїнка Березанського району. За результатами перевірки правоохоронці склали на підприємця адміністративний протокол за статтею 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності». Працівники рибінспекції також конфіскували 1200 устриць.

Як стверджує джерело видання, щодо власника бізнесу не вносилися відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також не було відкрито кримінальне провадження.

Що пішло не так?

Читати більше новин в Telegram

Крім цього, за даними джерела, всі вилучені устриці прийшли в непридатність через неправильне зберігання. Інформацію про візит інспекторів підтвердив глава Березанської районної державної адміністрації Сергій Танасов. Однак дані про перевірки або вилучення устриць на сайті Держагентства рибного господарства відсутні.

Коментар власника компанії

Власник компанії «Устрицы Скифии» Андрій Пигулевский стверджує, що перевіряючі вилучили устриці через те, що їм не підійшли сертифікати в електронному вигляді.

Коментар Луценка

Інформація про даний факт зацікавила главу Генеральної прокуратури України Юрія Луценка і він порадив власникам компанії негайно написати заяву про даний факт на його ім’я: «Якщо це правда — нехай власники негайно пишуть заяву на моє ім’я».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій