'
Читаєте зараз
Усик-Ф’юрі: з ким битиметься українець, якщо головний поєдинок знову перенесуть

Усик-Ф’юрі: з ким битиметься українець, якщо головний поєдинок знову перенесуть

Ilona Kivva
Автор:

Олександр Усик має альтернативний план на випадок скасування його поєдинку з Тайсоном Ф’юрі за титул абсолютного чемпіона в надважкій вазі, пише Boxing Scene.

Поєдинок Усик — Ф’юрі намагалися організувати ще в першій половині 2023 року, але сторони згорнули переговори. Пізніше бій таки вдалося запланувати на грудень. Однак після важкої перемоги Ф’юрі над Франсісом Нганну його відклали до лютого. Пізніше взагалі перенесли на 18 травня через ушкодження, якого британець зазнав у спарингу.

Аби уникнути повторного скасування, організатори призначили боксерам штрафи: якщо один з них не зможе битися 18 травня, то заплатить $10 мільйонів.

У команди Усика все ж є план на випадок чергового скасування поєдинку. За словами його промоутера Олександра Красюка, у такому випадку Усик змагатиметься з хорватським претендентом Філіпом Хрговичем.

«Інакше ми втратимо пояс IBF. Це було однією з наших умов. Цей поєдинок [із Ф’юрі] — про абсолютне чемпіонство, про спадщину та тріумф, а не про гроші», — пояснив причини розробки альтернативного плану Красюк.

Хргович почав професійну кар’єру у вересні 2017 року і ще жодного разу не був переможеним: сім поєдинків він виграв достроково і лише один протривав усі раунди.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій