'
Читаєте зараз
В Аргентині спалили 400 кілограмів кокаїну. Його знайшли в посольстві РФ

В Аргентині спалили 400 кілограмів кокаїну. Його знайшли в посольстві РФ

Сергій Сурепін

21 серпня в Аргентині спалили кокаїн, який був виявлений в одному з будинків посольства Росії в Буенос-Айресі, повідомляє ТАСС. Наркотики знищили в крематорії в присутності міністра безпеки країни Патрісії Буллрич і посла РФ Дмитра Феоктистова.

«Це важлива подія в рамках операції «12 королев». Це була дуже складна операція з високим рівнем взаємодії. Російські поліцейські приїжджали сім разів», – розповіла Буллрич. За її словами, завдяки спільним діям, які охоплювали заміну кокаїну борошном і відстеження постачань, вдалося «викрити весь злочинний ланцюжок як в Аргентині, так і в РФ».

«Активна частина операції з припинення постачання наркотиків закінчена, але ми, безумовно, сподіваємося, що це старт для нової співпраці РФ і Аргентини», – зазначив Феоктистов. Проведена операція – «приголомшливий приклад співпраці між правоохоронними органами двох країн».

У лютому працівники поліції Аргентини і РФ затримали 5 осіб, серед яких виявилися росіяни – співробітники посольства РФ в Аргентині. У їхній дипломатичній пошті було виявлено приблизно 400 кг кокаїну. Вантаж був упакований у 12 валіз і призначався для перевезення у РФ. У МЗС РФ заявили, що успіх операції із вилучення партії кокаїну був забезпечений діями російського посла й дипломатичного персоналу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій