Читаєте зараз
В Австралії засудили винуватця стрілянини в коледжі: це перший випадок в історії країни

В Австралії засудили винуватця стрілянини в коледжі: це перший випадок в історії країни

Ilona Kivva
Автор:

Хлопця з міста Перт на заході Австралії визнали винним у першому за всю історію країни випадку скулшутінгу. Стрілянина в освітньому закладі сталась у травні 2023 року, пише BBC.

Тоді 15-річний юнак взяв дві мисливські рушниці та набої з шафи свого батька й поїхав на автостоянку баптистського коледжу Atlantis Beach. Він вистрілив двічі та влучив у фасад будівлі. Співробітники та учні сховались у шафах і під столами допоки поліція не заарештувала підлітка.

Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Юристи та судді не змогли знайти жодного запису про подібну справу в країні за весь час.

Адвокат хлопця просив суддю розглянути покарання, не пов’язане з позбавленням волі, адже його клієнт на той час страждав від депресії та мав недіагностований розлад аутистичного спектра. 

У грудні 2023 року підліток визнав себе винним за кількома звинуваченнями, зокрема, у спричиненні загрози життю відвідувачів коледжу, використанні вогнепальної зброї з метою залякування, зберіганні зброї та боєприпасів і керуванні автомобілем без прав. Врешті підлітка засудили до трьох років колонії для неповнолітніх.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій