'
Читаєте зараз
В Генштабі ЗСУ прояснили питання весняного призову у 2022 році

В Генштабі ЗСУ прояснили питання весняного призову у 2022 році

Ilona Kivva
Автор:
  • В Україні скасували призов на строкову військову службу у квітні-червні.
  • Через загальну мобілізацію потреб у призові строковиків поки немає.
  • В Міноборони пояснили, кого стосується скасування призовної кампанії.

Генеральний штаб Збройних сил України не буде проводити весняний призов у 2022 році. Комплектування складу у ЗСУ та інших збройних формувань здійснюватиметься шляхом загальної мобілізації, яка була оголошена 24 лютого.

Заборона розповідає деталі рішенні військового командування України.

Весняний призов 2022 року

Призов на строкову військову службу до лав Збройних сил України чи інших військових формувань у квітні-червні 2022 року не проводитиметься через оголошену в лютому загальну мобілізацію, повідомили у Міністерстві оборони України.

«Під час проведення загальної мобілізації, комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов’язаних та резервістів. Таким чином потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає», — пояснили у Міноборони.

Призов на строкову службу не відбуватиметься і до інших військових формувань України – Державної прикордонної служби, Національної Гвардії та Державної спеціальної служби транспорту.

Читати більше новин в Telegram

Раніше Заборона розповідала про початок 15 березня 2022 року в Україні другої хвилі мобілізації та хто підлягає призову.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій