Читаєте зараз
В Іспанії зроблять десятки тисяч снарядів для ЗСУ: що відомо

В Іспанії зроблять десятки тисяч снарядів для ЗСУ: що відомо

Tetiana Cherevko

Німецька компанія Rheinmetall отримала велике замовлення на виготовлення артилерійських боєприпасів для України. Їх вартість складе €142 млн, пише Defence Blog

Обсяг замовлення охоплює десятки тисяч 155-мм артилерійських снарядів з повним комплектом: запал, порох і капсюль для запалювання. Їх вироблятиме нещодавно придбана іспанська філія конгломерату Rheinmetall Expal Munitions. Поставки боєприпасів очікуються у 2025 році. Проте попереднє замовлення на приблизно 40 000 патронів для України заплановано на 2024 рік.

«Цю важливу угоду укладено для зміцнення обороноздатності України шляхом надання довгострокової військової допомоги. Слід зазначити, що в середині жовтня 2023 року уряд Німеччини також розмістив значне замовлення Rheinmetall на понад 100 000 патронів калібру 155 мм, виділених Україні», — пояснили експерти з озброєння.

Компанія окреслила плани суттєвого збільшення потужностей виробництва боєприпасів у 2024 році на своїх підприємствах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії. Вона має на меті збільшити річну потужність виробництва приблизно до 700 000 артилерійських снарядів. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій