'
Читаєте зараз
В Калузькій області РФ загорілася НПЗ

В Калузькій області РФ загорілася НПЗ

Анастасія Могилевець

У ніч на 10 травня у Калузькій області Росії стався вибух на нафтопереробному підприємстві «Перший завод», спалахнула масштабна пожежа. Причиною стали нібито атаки безпілотників.

Місцеві жителі почули кілька потужних вибухів у Дзержинському районі регіону. Як повідомляється, співробітників заводу евакуювали з НПЗ опівночі. Губернатор Калузької області Владислав Шапша заявив, що на територію заводу начебто впав дрон, сталось загоряння, без постраждалих.

Палали три місткості з дизпаливом та ще одна місткість з мазутом. За словами губернатора, станом на 7:00 пожежу загасили. Крім того, у Підмосков’ї буцімто збили безпілотник, що летів у напрямку столиці Росії, повідомив мер Москви Сергій Собянін. Ще три безпілотники, як стверджують пропагандисти, знищили в Брянській області.

Нафтозавод «Перший завод» вже атакували в ніч на 15 березня. Тоді також спалахнула пожежа, внаслідок чого було пошкоджено обладнання. Номінальна потужність із переробки нафти цього заводу становить 1.2 млн тонн на рік, пише The Moscow Times.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій