Читаєте зараз
В Міноборони розповіли про успіхи наступу за тиждень

В Міноборони розповіли про успіхи наступу за тиждень

Ilona Kivva
Автор:

Протягом крайнього тижня липня-2023 триває оборона та наступ українських сил: захисники у важких боях поступово просуваються вперед і звільняють окуповані території. За сім днів вдалося зачистити від ворога 12.6 кв. кілометрів.

«Сили оборони України продовжують операцію з наступу на Мелітопольському та Бердянському напрямках. На напрямку Мала Токмачка, Роботине Запорізької області мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник і надалі зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої: тут відбулось понад 170 боїв», — зазначила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

На Куп’янському напрямку противник штурмував та здійснював пошук слабких місць в обороні. Активно намагався наступати в районах південніше Новоселівського з метою витіснення українських підрозділів за бар’єрний рубіж річки Оскіл. Отримали потужну відсіч.

На Лиманському напрямку противник також намагався наступати в районі Серебрянського лісу. Задуми провалилися.

«На Бахмутському напрямку війська РФ всіма силами намагалися зупинити наш наступ, але наші оборонці поступово просувались. Звільнена площа на Бахмутському напрямку загалом складає 37 кв. км, за тиждень звільнено 2 кв. кілометри», — розповіла представниця МО.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках вороги намагалися встановити повний контроль над Мар’їнкою та оточити Авдіївку. Тут плани противника теж провалилися.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій