Читаєте зараз
В Німеччині вбили 17-річного спортсмена з України: деталі трагедії

В Німеччині вбили 17-річного спортсмена з України: деталі трагедії

Ilona Kivva
Автор:

У Німеччині трагічно загинув 17-річний українець Володимир Єрмаков, повідомляють у Федерації баскетболу Києва.

Володимир разом із приятелем Артемом Козаченком виступали за молодіжну команду з баскетболу ART Giants з Дюссельдорфа. 10 лютого, напередодні чергового матчу на юних спортсменів напали на вулиці з ножами.

Володимир Єрмаков. Фото: Федерація баскетболу Києва

Лікарі не змогли врятувати Єрмакова, Козаченко залишається в реанімації. У ФБК уточнює, що місцева поліція вже веде справу, а на місці злочину були свідки.

У МЗС України заявили, що взяли справу на особливий контроль.

Правоохоронці міста Ессена затримали двох підозрюваних по справі. Це 15-річний юнак турецького походження і 14-річний хлопець грецького походження. Вони вже потрапляли в поле зору кримінальної поліції. Суддя видав ордер на арешт 15-річного, 14-річного передали опікунам, бо проти нього замало доказів.

За даними слідства, 17-річний Володимир Єрмаков помер під час операції в лікарні. Його тяжко поранили ножем під час сварки між двома групами молодих людей у автобусі в місті Обергаузен. Під час бійки нападники серйозно поранили чотирьох людей: 17- та 18-річного юнаків із України, 14-річного сирійця та 13-річну німкеню ліванського походження. Підозрювані втекли з місця події. Усіх постраждалих відвезли до лікарні.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій