'
Читаєте зараз
В Німеччині заборонять такс: звідки взявся фейк 

В Німеччині заборонять такс: звідки взявся фейк 

Ilona Kivva
Автор:

Напередодні медіа Німеччини, зокрема, таблоїд Bild, розповсюдили інформацію, що в країні буцімто заборонять собак породи такса. Влада пояснила, в чому справа, пише BBC.

Історія виникла через петицію Німецької кінологічної асоціації (VDH) проти законопроєкту, що має на меті припинити розведення такс у розплідниках. Згідно з пропозицією законодавців, варто визначити певні риси собак, які означатимуть страждання чотирилапих та деградацію породи.

VDH побоюється, що це може призвести до повної заборони на розведення такс, адже їхні короткі лапи та подовжений хребет викликають проблеми з колінами, стегнами та спиною. Бульдоги та мопси, які мають проблеми з диханням, також можуть стати мішенню, кажуть активісти.

«Жодна порода собак не буде заборонена. Ми лише хочемо, щоб власники розплідників не деформували собак настільки, щоб вони страждали. Тварин не треба мучити лише через те, що люди знаходять щось нове або естетично привабливе», – сказав представник міністерства сільського господарства під керівництвом Зелених. 

Аргумент уряду полягає в тому, що породи улюбленців ризикують набути ще більш екстремальних характеристик. Тож розведення собак зі специфічними рисами, такими як аномалії скелета, що призводять до погіршення здоров’я та меншої тривалості життя, більше не буде легальне.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій