'
Читаєте зараз
В «Опозиційному блоці» пропонують саджати за пропаганду гомосексуалізму

В «Опозиційному блоці» пропонують саджати за пропаганду гомосексуалізму

Сергій Сурепін

Співголова фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді Олександр Вілкул пропонує криміналізувати пропаганду одностатевих відносин. Відповідний законопроект (№9183) «Про захист суспільної моралі і традиційних сімейних цінностей» нардеп зареєстрував у парламенті 9 жовтня.

Автор пропонує в Кодексі про адміністративні правопорушення запровадити штрафи за пропаганду одностатевих сексуальних відносин, яка може негативно вплинути на фізичне і психічне здоров’я, моральний та духовний розвиток дитини. Зокрема за пропаганду одностатевих стосунків нардеп пропонує передбачити штраф від 1700 до 17 тисяч гривень для громадян і від 17 тисяч до 51 тисячі гривень для юридичних осіб і службовців.

За повторне вчинення умисних дій з метою пропаганди одностатевих стосунків, спрямованої на дитину, запропоновано ввести кримінальну відповідальність. Зокрема, це стосуватиметься публічної демонстрації способу життя одностатевих пар. За повторну пропаганду впродовж року, на думку Вілкула, має наставати кримінальна відповідальність – від арешту до 3 років до позбавлення волі на 3-5 років для громадян і 4-6 років для посадовців.

Нардеп також пропонує в Кримінальному кодексі встановити заборону на ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, зокрема кіно, у яких пропагують одностатеві відносини. За ввезення, виготовлення чи розповсюдження літератури, яка пропагує одностатеві сексуальні стосунки, Вілкул пропонує встановити штраф до 2,55 тисячі гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років із конфіскацією творів. За пропагування одностатевих стосунків у кіно- та відеопродукції – штраф від 2,55 тисячі до 5 тисяч гривень або обмеження волі на строк до 5 років із конфіскацією кіно- та відеопродукції. За повторні дії або пропаганду в літературі чи кіно, вчинені за попередньою змовою, Вілкул пропонує саджати у в’язницю на 3-5 років.

Крім цього, автор пропонує також закріпити в Сімейному кодексі, що тимчасова допомога держави на одну дитину не може бути меншою від 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій