Читаєте зараз
У прикордонному українському селищі росіяни будують паркан

У прикордонному українському селищі росіяни будують паркан

Роман Губа
Автор:

31 серпня в селищі міського типу Мілове на російсько-українському кордоні на Луганщині почали встановлювати загородження. Про це повідомило «Громадське».

Російські прикордонники вбивають стовпи прямо в асфальт вулиці Дружби народів. Це можна побачити на фото, яке опублікувало видання. З одного боку вулиці будинки належать до українського Мілового, з іншого – до російського Чертково, Ростовської області. Раніше дорогу обслуговували українські комунальники. 

Фото: надане Громадському

Голова Міловської РДА Артур Король підтвердив Zaborona.com, що російські прикордонники продовжують будувати загороджувальний паркан.

«Вони мають на це право, – сказав Король. – Росіяни попередили українських прикордонників, що вони виконуватимуть інженерні роботи. Тепер росіяни ремонтуватимуть дорогу зі своєї сторони, а ми зі своєї. У нас наполовину менше роботи буде».

За словами голови РДА, пропускні пункти із РФ продовжують працювати у звичайному режимі. Видання «Остров» повідомляло, що на кордон у Міловому направлять загін спецпризначення для «зняття соціальної напруги».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій