'
Читаєте зараз
В притулку на Волині діти поскаржилися на сексуальні домагання та побиття. Детально

В притулку на Волині діти поскаржилися на сексуальні домагання та побиття. Детально

Роман Губа
Автор:

Під час моніторингового візиту до притулку для дітей міста Рожище (Волинська область) у десятьох вихованців знайшли сліди тілесних ушкоджень. Про це повідомляє сайт омбудсменки.

Що відомо зараз?

На своїй сторінці у Facebook омбудсменка Людмила Денисова розповіла, що в притулку перебувало 33 дитини. Вихованці поскаржилися, що директор закладу та його брат, який працює в притулку черговим, били їх. Троє дівчат розповіли, що брат директора торкався їх за різні частини тіла. Діти кажуть, що вихователька проігнорували їхні скарги.

Яка реакція?

Речник ГПУ Андрій Лисенко повідомив, що Маневицька місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом застосування фізичного насильства до вихованців працівниками комунального закладу.

Керівника установи Леоніда Матвійчука відсторонили від роботи. Постраждалих дітей відправили до лікарні для огляду та фіксації тілесних ушкоджень. Інші діти залишаються на місці, у притулку. Там чергує Національна поліція та служба в справах дітей.

Також ГПУ повідомляє, що 17 травня з притулку втекла дитина. Керівництво закладу повідомило правоохоронні органи лише 11 липня.

Що каже керівник?

Читати більше новин в Telegram

Завідувач притулку Леонід Матвійчук у коментарі для «Суспільне. Волинь» заперечив звинувачення у свій бік і назвав сліди крові “надуманою річчю”.

«У нас є різний контингент і протягом двадцяти років значна частина складних дітей перебували в нас. Ми знаходили спільну мову і якісь недоречності не є закономірністю, і не можуть служити тому, що крапля крові дає розвиток для появи абсурдних версій», – розповів Матвійчук.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій