Читаєте зараз
В Росії та на ТОТ стартували псевдовибори президента

В Росії та на ТОТ стартували псевдовибори президента

Daniil Tsarevskyi

Вибори, що розпочалися 15 березня 2024 року, триватимуть три дні: 15, 16 та 17 березня. Дільниці для голосування відкрилися не тільки на території РФ, а й на тимчасово окупованих територіях України: у Криму, частині Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей (незаконно).

Серед суперників Володимира Путіна – депутат від КПРФ Микола Харитонов, голова ЛДПР Леонід Слуцький та віцеспікер Держдуми Владислав Даванков. По суті, вони є технічними кандидатами. При цьому жодного опозиційного кандидата немає. Міжнародних спостерігачів від західних країн на виборах не буде. 

Міністерство закордонних справ України закликає людей, які проживають на територіях, тимчасово підконтрольних окупанту або вимушено знаходяться у РФ, не брати участь у псевдовиборах президента.

Верховна Рада України 14 березня звернулась до парламентів та урядів держав по всьому світу, вимагаючи засудити незаконне проведення голосування в окупованих українських регіонах. Вже відомо про те, що бюджетників у Криму змушують голосувати за Путіна під примусом.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій