Читаєте зараз
В Секторі Гази почалося чотириденне затишшя: ситуація на ранок 24 листопада

В Секторі Гази почалося чотириденне затишшя: ситуація на ранок 24 листопада

Ilona Kivva
Автор:

За кілька годин до початку тимчасового перемир’я війська ЦАГАЛу здійснили інтенсивний обстріл Смуги Гази. Палестинські ЗМІ стверджують, що удари були націлені на табори біженців Джабалія, Нусейрат і Аль-Магазі на півночі Гази. Однак також є інформація, що перестрілки між ізраїльськими військами та бойовиками відбувалися в сусідньому Бейт-Лехії, пише The Times of Israel.

Незадовго до початку перемир’я ЦАГАЛ зруйнував тунель ХАМАС, виявлений під лікарнею Шифа в місті Газа, а також завершив розгортання на лініях припинення вогню.

Трохи за 7:00 ранку офіційно почалося затишшя, про яке було домовлено за посередництва Катару. О 16:00 має бути звільнено 13 заручників, утримуваних у Газі, а потім невідома кількість палестинських ув’язнених з ізраїльських в’язниць. Загалом впродовж чотирьох днів мають звільнити щонайменше 50 утримуваних ХАМАСом.Ізраїль також нібито погодився продовжувати перемир’я, якщо щодня будуть звільняти по 10 людей.

Угода також передбачає, що у регіон завезуть паливо та гуманітарні вантажі.

Ізраїль продовжує наполягати на тому, що угода про припинення вогню з ХАМАС також включає зобов’язання всіх сторін дозволити співробітникам Червоного Хреста відвідати заручників.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій