'

В США помер один з улюблених акторів серіалу NCIS

Анастасія Бодюл

В Нью-Йорку мирно відійшов в інший світ актор Девід МакКаллум, відомий своєю роллю в тривалому процедурному серіалі NCIS. Йому було 90 років, пише CNN.

«Девід був талановитим актором і письменником, і його любили багато людей у ​​всьому світі. Він провів неймовірне життя, і його спадщина вічно житиме через його сім’ю та незліченну кількість годин, проведених у кіно та на телебаченні, які ніколи не зникнуть. Нам буде не вистачати його тепла й чарівного почуття гумору, а також блискучих історій, якими він часто ділився з добре прожитого життя», — йдеться в заяві телеканалу CBS.

Народжений у Шотландії, МакКаллум отримав великий прорив у США (після низки ролей на британському телебаченні) у шпигунському серіалі 1960-х років The Man from U.N.C.L.E. Актор заробив пару номінацій на премію «Еммі» за це шоу, і після цього стабільно працював, включаючи ролі у фільмах «Велика втеча» та «Ніч, яку слід запам’ятати».

МакКаллум повернувся на телебачення в головній ролі в серіалі NBC «Людина-невидимка» 1975 року, але шоу, попри на проривні на той час спецефекти, тривало лише один сезон. Його неймовірна остання роль на телебаченні відбулася в кримінальному серіалі CBS «NCIS»: він зіграв головного судово-медичного експерта Дональда «Дакі» Малларда, ексцентричного та досвідченого професіонала, який є таким собі патріархом слідчих у серіалі.

У 1960-х роках МакКаллум записав чотири альбоми як музикант. Найвідомішим із його творів сьогодні є The Edge, семпл якого Доктор Дре зробив інтро та риф до треку The Next Episode. Оригінальна композиція з’являється в саундтреках до відеогри Grand Theft Auto IV 2008 року та фільму Baby Driver 2017 року.

У нього залишилася дружина Кетрін МакКаллум, з якою він прожив 56 років, троє синів та дочка і вісім онуків.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій