Читаєте зараз
В столиці Кенії стався потужний вибух газу: сотні людей постраждали

В столиці Кенії стався потужний вибух газу: сотні людей постраждали

Ilona Kivva
Автор:
https://twitter.com/ajenglish/status/1753334944808530085

Потужний вибух газу в столиці Кенії Найробі забрав життя щонайменше трьох людей, зокрема дитини. Ще сотні дістали поранень, пише BBC.

Вантажівка з газом вибухнула в районі Ембакасі приблизно о 23:30 за місцевим часом, утворивши величезну вогняну кулю. Житло, підприємства та автомобілі були пошкоджені, сильна пожежа вирувала поблизу багатоквартирних будинків.

Кенійський Червоний Хрест повідомив, що доставив 271 людину до лікарні, ще 27 надав допомогу на місці. В уряді пояснили, що вогонь широко поширився від вибуху, також газовий балон влучив у склад одягу та текстилю, спаливши його.

«Полум’я ще більше пошкодило кілька транспортних засобів і комерційних об’єктів, у тому числі багато малих і середніх підприємств. На жаль, житлові будинки по сусідству також загорілися, у них все ще перебуває значна кількість мешканців, оскільки була пізня ніч», — сказав представник уряду Ісаак Мваура.

Свідки розповіли місцевим ЗМІ, що відчули поштовхи відразу після вибуху. В багатьох постраждалих пошкоджені органи дихання, серед них щонайменше 25 дітей. За словами свідків, всі покинули свої будинки після вибуху.

Червоний Хрест Кенії повідомив у соціальних мережах, що бригади невтомно борються з вогнем. В уряді заявили, що вибух імовірно стався на газовому заводі. Причина ще встановлюється.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій