Читаєте зараз
В Україні будуть представництва двох світових лідерів з виробництва зброї

В Україні будуть представництва двох світових лідерів з виробництва зброї

Yevheniia Kostina

Німецький концерн Rheinmetall та турецький Baykar відкриють заводи в Україні. Умови та об’єми інвестицій поки невідомі, обидві компанії є недержавними.

8 липня 2023 року підписали меморандум з турецьким міністерством промисловості та технологій про розвиток виробництва БпЛА в Україні. «Завод почав будуватися на ділі, а не тільки в меморандумі. Це саме той великий завод Bayraktar, про який ще кілька років тому домовлялися, потім були зупинки, скандали», — сказав міністр стратегічної промисловості Олександр Камишин.

Найбільший німецький виробник зброї до середини вересня 2023 року відкриє завод бронетехніки, а також навчатиме українців обслуговувати продукти заводу, який буде частиною Укроборонпрому. «Українці повинні допомогти самі собі — якщо їм завжди доведеться чекати європейців чи американців, щоб допомогти їм протягом наступних 10 чи 20 років. Це неможливо. Заводські працівники будуть будувати та ремонтувати бронетранспортер Rheinmetall Fuchs («лисиця») за ліцензією», — розповів CNN генеральний директор Армін Паппергер.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій