'
Читаєте зараз
В Україні негода: наслідки по областях станом на ранок 27 листопада

В Україні негода: наслідки по областях станом на ранок 27 листопада

Ilona Kivva
Автор:

Внаслідок снігопадів та поривів вітру на 14 автодорогах було перекрито рух транспорту, знеструмлено 2019 населених пунктів у 16 областях, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Молдова через негоду припинила роботу двох пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Маяки — Паланка — Удобне» та «Старокозаче — Тудора».

Коротко про ситуацію по регіонах:

  • Одеська область — найскладніша ситуація на півночі та півдні регіону. Снігові перемети сягають 1.5 метра. Поблизу села Удобне прикордонники з автобусів евакуювали 42 людини, зокрема 10 дітей. За допомогою снігохода на трасі Ізмаїл-Рені визволили шістьох людей. Відбуксовано понад 500 автомобілів, зокрема 14 автобусів та 12 автомобілів екстреної допомоги;
  • Миколаївська — перекрито рух на 10 ділянках доріг, перемети сягають 2 метрів. 75 автомобілів відбуксовано;
  • Черкаська — поблизу міста Кам’янка ускладнено рух. Поліцейські організували рух транспорту у реверсному режимі, близько 40 вантажних автомобілів зупинені на відстій. Рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву; 
  • Кіровоградська — поблизу села Велика Виска ліквідовано затор, 30 вантажних автомобілів стоять на узбіччі. Відбуксовано 164 транспортні засоби, 293 людям надана допомога.

Важливо! Водіїв закликали уникати поїздок регіонами, де вирує негода. Якщо вам потрібна допомога — зверніться до екстрених служб за номерами 101 та 102. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій