'
Читаєте зараз
В Україну з Білорусі намагалися потрапити мігранти. На посилення кордону витратять резервний 21 млн гривень

В Україну з Білорусі намагалися потрапити мігранти. На посилення кордону витратять резервний 21 млн гривень

Markiian Oliiarnyk
Мігранти на кордоні Польщі і Булорусі
  • Українсько-білоруський кордон намагалася перетнути група мігрантів з Близького Сходу.
  • Іноземці запевняли, що прямують в Україну з Білорусі задля туризму.
  • Україна терміново закупає колючий дріт та інші засоби для посилення кордону з Білоруссю.

На українському кордоні 18 листопада не пропустили автобус з мігрантами з Близького Сходу, які прямували з Мінська. Іноземці заявили прикордонникам, що прямують до України для туризму. 

Заборона розповідає, чому іноземців не пропустили на територію України та як саме посилюють український кордон з Республікою Білорусь.


В Україну не пропустили мігрантів з Білорусі

Автобус із 15 іноземцями із Близького Сходу, який направлявся до України зі столиці Білорусі Мінська, 18 листопада 2021 року зупинили українські прикордонники. Як пояснюють в Державній прикордонній службі України (ДПСУ), іноземці запевняли, що прямують до України для туризму.

«У ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область», — йдеться у повідомленні ДПСУ.

Українські прикордонники не пропустили мігрантів з території Білорусі, 18 листопада 2021 року. Відео: Державна прикордонна служба України/YouTube

Більшість мігрантів мали паспорти, оформлені в один проміжок часу — у вересні-жовтні 2021 року. Через відсутність підстав для в’їзду в Україну прикордонники не пустили мігрантів до країни та повернули на територію Білорусі.

Читати більше новин в Telegram

Посилення українсько-білоруського кордону

На посилення українського кордону з резервного фонду державного бюджету наприкінці 2021 року виділять додатковий 21 млн гривень. За ці кошти закуплять колючий дріт та інші об’єкти облаштування кордону.

Український кордон з Республікою Білорусь посилено додатковими патрульними силами МВС та Нацгвардії, проте місцями на межі між країнами немає ніяких бар’єрів.

Оголошення про посилення захисту українсько-білоруського кордону, 18 листопада 2021 року. Відео: МВС УКРАЇНИ/YouTube

«Мінфін підтвердив, що вони готові виділити 17 мільярдів гривень на облаштування кордону з Росією та Білорусією.  Будівництво державного кордону – одне із найголовніших завдань нашої держави. Я докладаю всіх зусиль, щоб вже наступного року ці кошти були виділені», — розповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Раніше Заборона розповідала про напад на табір медичних працівників, які допомагають сирійським біженцям на польсько-білоруському кордоні.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій