'
Читаєте зараз
В університеті Токіо дівчатам занижували оцінки. Хотіли набрати більше хлопців

В університеті Токіо дівчатам занижували оцінки. Хотіли набрати більше хлопців

Сергій Сурепін

У школі медичного університету Токіо дівчатам навмисно занижували результати вступних екзаменів. Університет хотів набрати більше хлопців. Про це повідомляє видання The Guardian.

Відомо про це стало випадково. Річ у тім, що в навчальному закладі проводили розслідування – школу звинуватили в тому, що попри правила про хабар, до неї зарахували сина одного з чиновників міністерства освіти. Так стало відомо, що школа корегувала оцінки абітурієнток із 2006 року.

Як стало відомо, навчальний заклад намагався домогтися того, щоби число студенток не перевищувала 30% від загальної кількості учнів. У 2010 році кількість жінок, що вступили до університету, різко зросла порівнюючи з попередніми роками. Тоді приблизно 40% першокурсників були дівчатами – у попередні роки цей показник майже не перевищував 20%.

Тому оцінки занижувалися, щоби надати більше місць студентам чоловічої статі. Керівництво університету вважало, що вони з більшою ймовірністю надалі будуть працювати за спеціальністю. У 2018 році в університет прийняли 30 дівчат і 141 юнака.

Наразі навчальним закладом керує Юкіко Хаясі. Вона стала першою жінкою, яка керує навчальним закладом. Хаясі вибачилася від імені навчального закладу. Юкіко заявила, що 7 жінок, чиї результати сфальсифікували за останні два роки, зможуть пройти повторні іспити у квітні 2019 року. Водночас Хаясі відмовилася пояснити, що буде з представниками чоловічої статі, яким навмисно завищували результати для вступу до школи.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій