'
Читаєте зараз
Ватикан засудив аборти та гендерну теорію: що ще в новій декларації про людську гідність

Ватикан засудив аборти та гендерну теорію: що ще в новій декларації про людську гідність

Анастасія Могилевець

Найвищий доктринальний офіс Ватикану опублікував декларацію на тему людської гідності, над якою працювали пʼять років. У документі засудили так звані моральні порушення, включно з гендерною ідеологією та сурогатним материнством, пише Vatican News.

Декларація Dignitas Infinita на 20 сторінок перелічує серйозні на думку авторів порушення людської гідності. Це всі види вбивств: геноцид, аборт, евтаназія і добровільне самогубство, а також речі, що порушують цілісність людини: калічення, тілесні тортури та психологічне насилля.

Згадуються нелюдські умови життя, незаконне увʼязнення, депортація, рабство, проституція, торгівля людьми, а ще – ганебні умови праці, експлуатація працівників. Смертна кара, згідно з документом, порушує невіддільну гідність кожної людської особи, незалежно від обставин. Також неприпустимими назвали такі речі, як війна, тероризм, наркоторгівля.

Ватикан чітко засудив аборти, зауваживши, нібито штучний аборт має нюанси, які роблять його особливо серйозним злочином, гідним осуду. Автори виступають проти сурогатного материнства, аргументуючи це тим, що це перетворює дитину на предмет та серйозно порушує гідність жінки.

Декларація закликає відмовитись від полігамії, гендерної теорії та зміни статі, оскільки «Бог створив чоловіка і жінку біологічно різними, і люди не повинні заграватися у Бога, змінюючи стать». Перелік завершується засудженням кібербулінгу і поширення порнографії в інтернеті.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій