Читаєте зараз
На захисника Донецького аеропорту скоїли напад у центрі Києва

На захисника Донецького аеропорту скоїли напад у центрі Києва

Герасимюк Олена

2 травня, між 19 та 20 годинами вечора на вулиці Констянтинівській 59\5, на ветерана АТО, колишнього командира Дмитра Вербича було скоєно замах із застосуванням зброї. Наразі поліція кваліфікує злочин як “хуліганство”. Про це сповістили Євгенія Сєрая та Валентин Бондаренко, які першими прибули на місце події.

«П’ятеро невідомих осіб, деякі з яких прикривали обличчя банданами та балаклавами, залили Дмитрові Вербичу обличчя газом, завдали ножами удари у спину та добивали молотком», – повідомила у фейсбуці Євгенія Сєрая.

 

Фото: facebook.com/dmytrenko.yuri

 

Друзі постраждалого, які оперативно прибули на місце подій, надали йому першу медичну допомогу. Наразі Дмитро знаходиться в одній з київських лікарень, де його помістили у реанімацію.

Читати більше новин в Telegram

У телефонній розмові, 3 травня, кореспондентові «Заборони» Дмитро повідомив, що його стан наразі стабільний, він знаходиться під посиленим контролем лікарів.

Зараз правохоронці шукають нападників. На сторінці Поліції Києва у фейсбуці з’явилось відео з місця події. На ньому видно, що у нападі брали участь п’ятеро осіб: двоє дівчат та троє чоловіків.

https://www.facebook.com/UA.KyivPolice/videos/vb.321428301246281/1669434989778932/?type=2&theater

Під час бойових дій Дмитро Вербич був командиром 3 роти 5 батальйону ПС, від дав кілька інтерв’ю про своє перебування у гарячих точках та особисті враження від пережитого. Дмитро був відзначений медаллю “За оборону Донецького аеропорту”.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій