'
Читаєте зараз
Від 26 640 гривень на родину. В Україні можна отримати ще одну фіндопомогу

Від 26 640 гривень на родину. В Україні можна отримати ще одну фіндопомогу

Iryna Troian
Автор:
  • В Україні ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики запустили фінансову програму допомоги багатодітним родинам.
  • Виплата складає 2 220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ятьох.
  • Програму можуть розширити на інші вразливі категорії сімей.

В Україні родинам з трьома і більше неповнолітніми дітьми, з яких хоча б одна не досягла двох років, виплачуватимуть допомогу. Гроші обіцяють перерахувати через чотири тижні після подачі заявки. Програма є додатковою, тому усі інші виплати зберігаються. 

Заборона розповідає про програму фінансової підтримки багатодітних родин в Україні.


ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики: як оформити 2 220 гривень

В Україні постраждалі від війни родини з дітьми зможуть отримати фінансову допомогу від ЮНІСЕФ спільно з Міністерством соціальної політики.

«Виплата складає 2 220 грн для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Виплату даватимуть одноразово на три місяці, тобто суму за три місяці одним платежем»‎, — зазначили у Мінсоцполітики.

Хто може отримати допомогу:

Читати більше новин в Telegram
  • родини, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей, з яких хоча б одна дитина не досягла двох років: єдиноразова допомога складе 33 300 гривень;
  • сім’ї з двома або більше дітьми, де одна дитина має інвалідність: від 26 640 гривень.

Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають даним критеріям.

Участь у програмі не позбавляє виплат за іншими програмами. Наприклад, внутрішнього переміщені особи, які підпадають одночасно під категорію незахищених сімей з дітьми, зможуть отримати допомогу як переселенці і як багатодітні родини. 

Як подати заявку на допомогу від ЮНІСЕФ

Подати заявку на отримання виплати можна на сайті.

Необхідно заповнити анкету, вказавши інформацію про всіх членів сім’ї та банківський рахунок, на який буде здійснюватись виплата. Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб.

Гаряча лінія для запитань та допомоги: 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 08:00 до 22:00).

Переказ коштів обіцяють через чотири тижні після подачі заявки.

«Фахівці ЮНІСЕФ і партнери розглянуть кожну заявку й перевірять достовірність інформації та відповідність усім критеріям. Учасникам програми надійде sms про ухвалене рішення. Наразі розглядається можливість розширити програму на інші вразливі категорії сімей»‎, — додали у відомстві.

Раніше Заборона розповідала про державну допомогу переселенцям. Люди, які покинули свій дім через повномасштабне вторгнення Росії, отримають 2000 грн на дорослого та 3 000 грн на дитину.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій