Читаєте зараз
Від блютузу до рації: 5 додатків для спілкування без інтернету

Від блютузу до рації: 5 додатків для спілкування без інтернету

Svitlana Stepanchuk
ід блютузу до рації: 5 додатків для спілкування без інтернету

З 24 лютого через вторгнення російських військ на всій території Україні оголосили воєнний стан. Така міра передбачає відключення інтернету, хоча й раніше в РНБО говорили, що не планують цього робити. Водночас відключення мережі може стати наслідком дій агресора. Заборона розповідає про пять корисних додатків для смартфону, що дозволяють спілкуватися без використання інтернету.

Важливо! Всі додатки необхідно завантажити попередньо, допоки є доступ до інтернету

Bridgefy

Мобільний додаток для iOS та Android працює завдяки функції Bluetooth, що дозволяє користувачу підєднуватися до будь-якого іншого смартфону з встановленим застосунком у діапазоні 100 метрів. Bridgefy, надсилає повідомлення всім пристроям навколо і повторює цей процес знов, аби передати повідомлення на велику відстань.

Завантажити Bridgefy можна в App Store та Google Play Market.

Briar

Цей застосунок також працює через Bluetooth і Wi-Fi, проте його діапазон дії менший за Bridgefy — 60 метрів. Водночас Briar використовує наскрізне шифрування, тож усі повідомлення будут у безпеці.

Читати більше новин в Telegram

Мобільний додаток працює лише на Android, завантажити його можна у Google Play Market та на сайті Briar.

Браузер СENO

Канадський веб-браузер потрібен для обходу цензури в інтернеті. Його робота не прив’язана до централізованих серверів, що дозволяє користувачам обмінюватися контентом між собою та не бути залежними від роботи мережі. Працює він як звичайний браузер, але підходить лише для смартфонів, що працюють на Android.

Завантажити CENO можна в Google Play Market та на офіційному сайті.

Two Way: Walkie Talkie

Додаток-рація працює без реєстрації та дозволяє комунікувати через канали зв’язку доступні на мапі додатку. Користувачу варто заздалегідь обрати канал і поділитися ним зі співрозмовниками. Головний мінус — відсутність шифрування. Будь-хто зможе приєднатися до розмови, якщо обере на мапі той самий канал зв’язку. 

Two Way: Walkie Talkie доступний як для iOS, так і для Android. Завантажити його можна App Store та Google Play Market.

Air Chat

Ще один месенджер, для роботи якого потрібен тільки Bluetooth. Аби розпочати спілкування інший співбесідник має дати дозвіл на отримання повідомлень. Однак Air Chat доступний лише для власників смартфонів на iOS.

Завантажити додаток можна в App Store.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій