'
Читаєте зараз
Війна не дає нам вибирати, хто виживе. Зеленський виступив на Grammy

Війна не дає нам вибирати, хто виживе. Зеленський виступив на Grammy

Iryna Troian
Автор:
  • Президент України звернувся до учасників та глядачів щорічної церемонії вручення музичної премії Grammy.
  • Він розповів про те, що відбувається в Україні, та закликав підтримати українців у боротьбі проти російських окупантів.
  • Після звернення звучала присвячена Україні пісня, а поетеса Любов Якимчук зачитала вірш.

У ніч на 4 квітня 2022 року Володимир Зеленський виступив із відеозверненням на 64-й церемонії вручення музичної нагороди Grammy в Лас-Вегасі. Він закликав учасників церемонії та глядачів підтримати Україну у будь-який спосіб. 

Заборона розповідає деталі звернення президента України на церемонії Grammy-2022.


Виступ Зеленського на церемонії Grammy: що сказав

Володимир Зеленський виступив зі зверненням на церемонії нагородження переможців щорічної музичної премії Grammy, де закликав допомогти Україні будь-яким способом. 

«Війна. Що є більш контрастним музиці? Це тиша зруйнованих міст і вбитих людей. Наші діти малюють випущені ракети, а не падаючі зірки. Понад 400 дітей отримали поранення, 153 дитини загинули. І ми ніколи вже не побачимо, щоб вони малювали. Наші батьки щасливі прокинутись вранці в бомбосховищах, але живими. Наші близькі не знають, чи будемо ми знову разом. Війна не дає нам вибирати, хто виживе, а хто залишиться у вічному мовчанні», — розповів президент України.

Зеленський додав, що «наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів. Вони співають пораненим у шпиталях, навіть тим, хто їх не чує». 

Читати більше новин в Telegram

Президент України закликав музикантів не мовчати, а розповідати світові про російсько-українську війну. «Розповідайте правду про війну у своїх соціальних мережах, по телебаченню. Підтримайте нас будь-яким способом. Будь-яким — але не тишею. І тоді настане мир. Усі наші міста нищить війна. Чернігів, Харків, Волноваха, Маріуполь та інші — вони вже легенди. Але у мене є мрія, щоб вони жили й були вільними. Вільними, як ви на сцені Grammy», — наголосив Володимир Зеленський. 

Після звернення американський співак Джон Роджер Стівенс (Джон Ледженд) разом з українською співачкою Мікою Ньютон виконали пісню Free, присвячену Україні. Акомпонувала їм бандуристка родом з Одеси Сюзанна Іглідан.

Під час їхнього виступу на сцену вийшла й українська поетеса Любов Якимчук, яка продекламувала свій вірш «Молитва» із книжки «Абрикоси Донбасу».

Раніше Заборона розповідала про переможців «Оскар-2022» та про те, як підтримали Україну на кінопремії.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій