Військові можуть отримати безплатний доступ до електронної «Бібліотеки для героїв»: як це зробити

Daniil Tsarevskyi

Національна книжкова платформа Yakaboo спільно з «Культурним Десантом» передає 10 000 промокодів для військових у рамках проєктів «Бібліотека для героїв» та «Книга на фронт». Метою є забезпечення військовослужбовців, які виконують бойові завдання, знаходяться у госпіталях та лікарнях, перебувають на військових полігонах, необхідною літературою, посилення їхнього морального духу, покращення психологічного стану та рівня самоосвіти.

Частину з них надруковано на фірмових картках, які роздають на концертах «Культурного Десанту» безпосередньо вздовж лінії фронту, а також в реабілітаційних та навчальних центрах. Також отримати промокод можуть військовослужбовці та працівники державних органів, які виконують завдання в зоні бойових дій, звернувшись через бот в Telegram.

Бібліотека для героїв: що це за проєкт

«Бібліотека для героїв» працює з 2014 року: книжкова платформа передає паперові книги у військові частини на запит самих військових. тепер, аби полегшити доступ для передачі та отримання книжок,  Yakaboo створила у своєму мобільному застосунку електронну поличку для військових на передовій. Доступ до електронної «Бібліотеки для героїв» здійснюється за промокодами і є безплатним для учасників бойових дій. 

Своєю чергою, ГО «Культурний Десант» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України реалізовує проєкт «Книга на фронт», метою якого є морально-психологічна підтримка наших військових через читання. На передову вже передали понад 25 000 книг. До проєкту долучилися як відвідувачі книжкових крамниць, які разом з книгами надсилають на фронт і листи вдячності нашим героям, так і видавництва.

А в рамках спільного проєкту безплатний доступ до свого електронного контенту надало YAKABOO PUBLISHING та ще сім українських видавництв:

  • Discursus:
  • 21;
  • Meridian Czernowitz;
  • «Чорні Вівці»;
  • «Ніка-центр»;
  • Видавництво Анетти Антоненко; 
  • Видавництво Львівського медіафоруму.

В електронній «Бібліотеці для героїв» вже доступні 473 книги, які поділені за різними тематичними категоріями: Художня література, Класична проза, Сучасна проза, Саморозвиток, мотивація; Бізнес, економіка, Історія, Психологія, стосунки; Біографії, мемуари, Здоров’я, Навчальна література тощо.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій