'
Читаєте зараз
Військові навчання в Тайвані: для протистояння Китаю врахують досвід України

Військові навчання в Тайвані: для протистояння Китаю врахують досвід України

Анастасія Могилевець

У квітні 2024 року Тайбей розпочне щорічні військові навчання. Відпрацьовуватимуть зони поразки на морі, готуючись до потенційної атаки Китаю. Бійці Тайваню використають досвід українського протистояння Росії, пише Reuters.

КНР вже чотири роки проводить тренування народно-визвольної армії навколо острова, який вважає своєю територією. Після повномасштабного російського вторгнення в Україну два роки тому Тайвань проаналізував, які уроки він може здобути та інтегрувати.

Особливо актуальний для країни досвід того, як набагато менші за розміром українські сили змогли відбити напад російської армії. Тактика ЗСУ буде представлена тайванським військовим разом з уроками, які витягли з війни в Секторі Гази, сказав голова спільного департаменту бойового планування Міноборони Тунг Чжі-сін.

Тривалість першого етапу мілітарних навчань буде збільшена з п’яти днів до восьми, а в липні стартують справжні бойові навчання. У тренінгу візьмуть участь сили ВМФ, авіації та берегової охорони, берегове протикорабельне озброєння та безпілотники для створення так званого морського ланцюжка атак.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій