Віна Дизеля звинувачують у сексуальному насильстві: що за справа

Daniil Tsarevskyi

Колишня помічниця Віна Дизеля Аста Йонассон подала позов до суду, звинувачуючи актора в сексуальному насильстві, пише The Guardian.

Згідно зі звинуваченням, інцидент стався у 2010 році під час зйомок фільму «Форсаж 5». Через кілька годин після нападу Йонассон звільнили з позиції помічниці актора.

Стверджується, що одного дня охорона зірки зателефонувала дівчині і сказала, що він не відповідає на дзвінки. Йонассон прийшла до номера актора, щоб перевірити, що з ним. Оголений Дизель нібито потягнув її на своє ліжко, ігноруючи прохання зупинитись. Він, як стверджує дівчина, облапав її, намагаючись зняти спідню білизну та насильно поцілував. Згідно з обвинуваченням, Дізель змушував дівчину торкатись свого статевого члена, попори її відмови, а згодом почав мастурбувати.

Представники актора вже заперечили ці звинувачення. 

«Дозвольте мені бути дуже ясним, Він Дизель категорично заперечує цю претензію повністю. Він вперше чує про цю заяву 13-річної давнини, зроблену нібито дев’ятиденним працівником. Є чіткі докази, які повністю спростовують ці дивовижні звинувачення», — заявив адвокат знаменитості.

Йонассон каже, що боялась говорити про цей випадок через страх опинитись без роботи в індустрії. На те, щоб подати позов до суду, її мотивували рухи #MeeToo і Time’s Up.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій