Читаєте зараз
Водіям «Яндекс.Таксі» в Росії заборонили розміщувати ікони в авто

Водіям «Яндекс.Таксі» в Росії заборонили розміщувати ікони в авто

Сергій Сурепін

Сервіс «Яндекс.Таксі» заборонив водіям преміум- і бізнес-класу розміщувати в салоні автомобіля особисті речі, зокрема, ікони й чотки. У правилах прописано, що працівники компанії мають перевозити із собою зарядку для смартфонів, питну воду, серветки й губку для взуття, але водночас у салоні не повинно бути жодних особистих речей (ікони, чотки, їжа, іграшки й цигарки).

Про це стало відомо користувачу Facebook Михайлу Коневу. Йому про це розповів водій, коли вони проїжджали повз Храм Христа Спасителя.

Працівники прес-служби «Яндекс-Таксі» повідомили, що ці правила ввели через прохання клієнтів. Компанія пішла на такий крок, щоби «не знижувався рейтинг водіїв». Водночас у прес-службі зазначили, що не забороняють зберігати водіям речі в замкнутих просторах.

Депутат Держдуми Віталій Мілонов, відомий своєю боротьбою за права й почуття віруючих, пообіцяв розібратися в ситуації і, якщо знадобиться, написати скаргу на сервіс у прокуратуру.

«Це не образа почуттів віруючих, це порушення конституційних прав людини. Тому що там прописано  свобода віросповідання. І чотки, і ікони нікому не заважають. Якщо водій, наприклад, мусульманин, мене це аж ніяк не бентежить. Навпаки, може, навіть і краще. Гірше, якщо в нього там портрет якогось співака Ел Джея. Це точно не можна. Якщо це підтвердиться, напишу в прокуратуру лист зі скаргою на «Яндекс», щоби відреагували, залучили до відповіді за дискримінаційні речі»,  заявив Мілонов.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору