Читаєте зараз
Водіям «Яндекс.Таксі» в Росії заборонили розміщувати ікони в авто

Водіям «Яндекс.Таксі» в Росії заборонили розміщувати ікони в авто

Сергій Сурепін

Сервіс «Яндекс.Таксі» заборонив водіям преміум- і бізнес-класу розміщувати в салоні автомобіля особисті речі, зокрема, ікони й чотки. У правилах прописано, що працівники компанії мають перевозити із собою зарядку для смартфонів, питну воду, серветки й губку для взуття, але водночас у салоні не повинно бути жодних особистих речей (ікони, чотки, їжа, іграшки й цигарки).

Про це стало відомо користувачу Facebook Михайлу Коневу. Йому про це розповів водій, коли вони проїжджали повз Храм Христа Спасителя.

Працівники прес-служби «Яндекс-Таксі» повідомили, що ці правила ввели через прохання клієнтів. Компанія пішла на такий крок, щоби «не знижувався рейтинг водіїв». Водночас у прес-службі зазначили, що не забороняють зберігати водіям речі в замкнутих просторах.

Депутат Держдуми Віталій Мілонов, відомий своєю боротьбою за права й почуття віруючих, пообіцяв розібратися в ситуації і, якщо знадобиться, написати скаргу на сервіс у прокуратуру.

«Це не образа почуттів віруючих, це порушення конституційних прав людини. Тому що там прописано  свобода віросповідання. І чотки, і ікони нікому не заважають. Якщо водій, наприклад, мусульманин, мене це аж ніяк не бентежить. Навпаки, може, навіть і краще. Гірше, якщо в нього там портрет якогось співака Ел Джея. Це точно не можна. Якщо це підтвердиться, напишу в прокуратуру лист зі скаргою на «Яндекс», щоби відреагували, залучили до відповіді за дискримінаційні речі»,  заявив Мілонов.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій