Читаєте зараз
Ворог мінує кордон з РФ і готує перегрупування на сході 

Ворог мінує кордон з РФ і готує перегрупування на сході 

Ilona Kivva
Автор:

Протягом 21-27 серпня 2023 року російська армія намагалася наступати на декількох напрямках: Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. Тут тривають важкі бої, зазначила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

На Бахмутському напрямку росіяни намагаються всіма силами стримати просування українських військ. Так, спробували відновити втрачене положення у районах Оріхово-Василівка та Кліщіївка Донецької області. Без успіху.

«У ході ведення успішних бойових дій сили оборони витіснили противника з позицій у районах східніше та у центральній частині Кліщіївка Донецької області. Звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 44 кв. км, включаючи 1 кв. км за тиждень», — поділилася Маляр.

За її словами, на Куп’янському напрямку ворог створює мінно-вибухові загородження вздовж кордону у Бєлгородській області. Для прориву шукає слабкі місця в обороні. На Лиманському готується до перегрупування військ: веде безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки, південно-західніше Кремінної, Білогорівки Луганської області та Веселого Донецької області.

На Авдіївському та Мар’їнському напрямках росіяни були сконцентровані на наступі для встановлення повного контролю над Мар’їнкою та оточенням Авдіївки.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій