'
Читаєте зараз
Ворог втратив військовий арсенал під Волгоградом: що відомо

Ворог втратив військовий арсенал під Волгоградом: що відомо

Ilona Kivva
Автор:

Принаймні дві області РФ у ніч на 16 листопада були атаковані дронами. Так, губернатор Брянської області Олександр Богомаз заявив, що на підльоті до Брянська було нібито збито два безпілотники. У Курській області повідомили про прильоти та часткове знеструмлення.

В Міноборони РФ БпЛА-атаку підтвердили і вже стандартно звинуватили Україну. При цьому заявили, що начебто всі дрони було збито.

Водночас вночі 16 листопада у Волгоградській області РФ сталася пожежа у військовій частині. Місцева влада про ймовірний БпЛА-удар нічого не повідомляла, але місцеві кажуть, що було чути вибухи та звуки, подібні до тих, що видають дрони.

Українська розвідка доповіла, що внаслідок пожежі Росія втратила арсенал, але причетність до інциденту не підтвердила. Причетність до БпЛА-атак у Брянській та Курській областях не коментували.

Ймовірно, йдеться про арсенал Головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ (ГРАУ) військової частини під номером 57229-51, де розташовується склад артилерійських боєприпасів.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій