'
Читаєте зараз
Вибори в Індії: місцева влада придумала дивний спосіб заохочувати жителів голосувати

Вибори в Індії: місцева влада придумала дивний спосіб заохочувати жителів голосувати

Анастасія Могилевець

Компанії міста Бенгалуру на півдні Індії пропонують винагороди людям, які голосують на загальних виборах. Це, наприклад, великі знижки на їжу, напої, а також інші пільги, пише BBC.

Бенгалуру часто з’являється в новинах через низьку явку виборців. Тому готелі, заклади харчування, служби таксі та інші фірми вирішили заохотити мешканців визначитись зі своїм кандидатом. Популярний парк розваг Wonderla роздає містянам, які проголосували, квитки за зниженими цінами. А паб Deck of Brews дарує безплатне пиво першим 50 таким клієнтам.

Тим часом додаток таксі Blu-Smart пропонує 50% знижку пасажирам, які подорожують у межах 30 км від виборчих дільниць. Інша служба під назвою Rapido надає безплатні поїздки людям з обмеженими можливостями та літнім виборцям. Заклад Mr. Philly’s забезпечує знижку в 30% на бургери та молочні коктейлі першим 100 гостям, які віддали голос. Також людей задарма обстежують медики.

На попередніх загальних виборах у 2019 році південний виборчий округ міста Бенгалуру мав найнижчий відсоток голосів у штаті Карнатака – 53,7%. Явка була також низькою в центральному (54,3%) і північному (54,7%) секторах міста порівняно із загальною явкою штату, яка становила 68%.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій