'
Читаєте зараз
Вибухи в Джанкої 17 квітня: що базується на аеродромі

Вибухи в Джанкої 17 квітня: що базується на аеродромі

Анастасія Могилевець

В ніч на 17 квітня у місті Джанкой тимчасово окупованого Криму пролунали вибухи. Спалахнули пожежі в районі військового аеродрому.

Момент спалаху в Джанкої. Фото: ASTRA

Місцеві мешканці почули перші вибухи орієнтовно о 4:00. Тоді ж повідомляли про загоряння на аеродромі. За даними Радіо свобода, був уражений «Джанкой» – державний аеродром у Криму, де дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування Військово-повітряних сил та ППО Південного військового округу, три авіаційні ескадрильї.

Ранкові вибухи продовжувались, тож у Криму частково перекрили рух на трасі, про що повідомили у так званому Міністерстві транспорту. Йдеться про автошлях Джанкой – Феодосія від міста Джанкой до села Побєдноє Джанкойського району.

Перекрита дорога між Джанкоєм та селом Побєдноє. Фото: Крымский ветер/X

Супутник виявив шість вогнищ на летовищі та поряд з ним, повідомила моніторингова група «Крымский ветер». 

Повідомляється, що там базувалися не лише ударні гелікоптери. На льотному полі раніше були пускові установки С-300/С-400.

Пожежі на аеродромі в Джанкої на мапі. Фото: Крымский ветер

Тривогу для жителів Джанкоя оголосили нібито лише через годину після перших вибухів. За даними джерел каналу, внаслідок атаки на аеродром вже є постраждалі та загиблі, їхня кількість уточнюється.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій