Читаєте зараз
Видання Заборона оголошує конкурс на посаду: Ком’юніті-менеджер

Видання Заборона оголошує конкурс на посаду: Ком’юніті-менеджер

Лебедєва Марія

У команду видання «Заборона» (zaborona.com) потрібна людина, яка зможе просувати продукт і бренд видання в соцмережах, реалізовувати комунікаційну стратегію, комунікувати з аудиторією у соцмережах і поза ними задля формування ком’юніті навколо бренду.

Ком’юніті-менеджер має ознайомитись і володіти повною мірою інформацією про бренд, місію, візію. Ця людина має реалізовувати вже розроблену комунікаційну та діджитал стратегію та брати участь у їхніх можливих модифікаціях. Важливо, щоби така людина змогла публічно надати інформацію про бренд і його продукти, команду, висловити думку як представник команди, тобто бути повноцінним представником організації публічно.

В обов’язки ком’юніті-менеджера входить комунікація з аудиторією, online і offline, популяризація продуктів Заборони через соцмережі (Фейсбук, Інстаграм, Телеграм, Твіттер), розсилки. У роботу входить комунікація зі ЗМІ й реалізація контент-плану, з огляду на KPI по кожній з платформ згідно з діджитал-стратегією проводити аналіз своєї роботи, ознайомлюватися з аналізом, наданим діджитал-відділом.

Вітається вміння ухвалювати самостійні рішення для досягнення спільної мети, критичне мислення й готовність до брейнстормінгу.

Для кожної з платформ потрібно сформулювати окремий формат комунікації, tone-voice, створювати різні типи постів (інтерактивні, охоплення тощо), вибудовувати кампанії, таргетинг.

Читати більше новин в Telegram

Ком’юніті-менеджер має просувати продукт спецпроектів за схемою і форматом, розробленим спільно із діджитал-відділом. Додаткова інформація буде надана після відбору кандидатів.

Обов’язкові умови: грамотна українська, російська мови, англійська є плюсом.

Вміння зйомки й базового монтажу (у мобільних додатках) коротких відео для соцмереж є плюсом, але не є обов’язковими.

Про проект

Заборона – це медіа-проект, створений українськими журналістами у відповідь на появу консервативних тенденцій і поляризації суспільства. Наша місія – розповідати про те, що відбувається сьогодні в Україні і Східній Європі через людські історії, досліджувати тенденції й говорити про них з близької відстані. У фокусі – незручні, табуйовані, контроверсійні, чутливі теми.

Наша мета – розвиток сторітелінгу, глибокого, дослідницького підходу до тем, slow-journalism. Ми шукаємо історії в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

Ми робимо мультимедійні історії, репортажі, комікси, спецтеми, відео та документальні фільми.

Ми проти пропаганди в будь-яких її проявах, ми за чесність і збалансованість. Ми вважаємо, що журналістика сьогодні повинна розповідати про людину і те, що її оточує і змінює.

Наш продукт виходить на сайті у форматі мультимедійних матеріалів.

Резюме у вільній формі надсилайте на адресу: contact@35.242.233.194

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій