'
Читаєте зараз
Вихователька дитсадка «підірвала» український реп: ШЗХ тижня

Вихователька дитсадка «підірвала» український реп: ШЗХ тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Державний департамент США помилково розіслав запрошення на вечірку з котами в піжамах. Електронні листи, які розіслали минулого тижня, починалися словом «Зустріч» і супроводжувалися фото кішки в синьому костюмі з тарілкою печива й підписом «котяча піжамна вечірка». У листі також був текст на латині й підпис RSVP – це запит відповіді від людини, яку запросили на захід. Пізніше посольство США в Австралії вибачилося за цей лист і пояснило, що це – помилка нового співробітника.

Photo: instagram / my_furry_babies

alyona alyona випустила перший трек «Рибки» і трешовий кліп на нього. Відео створив Delta Arthur, відомий роботою з Boulevard Depo. Живе дівчина в містечку Баришівка Київської області. Альона працює вихователькою в дитячому садку, але після прощання з дітьми дівчина йде додому, де навалює під біти та гарячий флоу свої тексти.

Лідер російського гурту «Ленінград» Сергій Шнуров написав у своєму Instagram вірш, який присвятив розриву євхаристійних відносин між РПЦ і Константинопольським патріархатом.

«Сам себя не узнаю. Ты видишь, Люсь.

Читати більше новин в Telegram

Не бухаю третий день уже!

То поклоны бью, то помолюсь

Бог, услышь! Я твой же протеже!

Православные ребята, христиане

Поделили в Минске благодать.

Но не выйдет море, гром не грянет

И других последствий не видать.

Может где-то ёбнется ракета

Или загорится дом жилой,

Нам ведь, братцы, не в новинку это,

Тем кто в семьдесят уже не пожилой.

Тю, у них опять случилась схизма,

Обух цел, но лупит та же плеть.

Боже, дай нам больше похуизма,

Чтобы всю хуйню преодолеть».

В Івано-Франківську з нагоди Міжнародного дня здорового харчування влаштували флешмоб, встановивши рекорд України «Найбільша кількість людей із наголовниками на одній локації «Ми – за здорове харчування!». За даними місцевого департаменту освіти та науки, на площі Бастіону у формуванні «тарілки здорової їжі» взяли участь 773 учасники, що стало рекордом України. За словами міського голови Руслана Марцінківа, цей флешмоб дав старт тижню здорового харчування в школах Івано-Франківська.

Учасниця в’єтнамського реаліті-шоу «Холостяк» Мінь Ма покинула проект разом з іншою учасницею, якій вона зізналася в коханні. Під час «церемонії троянд» учасниця Мінь Ма зізналася головному героєві шоу, холостяку Нгуєн Квок Тунгу, що знайшла кохання на проекті, але це не він. Після цього вона підійшла до іншої учасниці на імʼя Трук Нью, обійняла її та попросила піти разом із нею.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій