'
Читаєте зараз
Виявляється, можна й без No-Fly Zone. Зеленський назвав альтернативи закритому небу

Виявляється, можна й без No-Fly Zone. Зеленський назвав альтернативи закритому небу

Markiian Oliiarnyk
  • Україна може купити за кордоном протиракетну зброю і самостійно закрити небо.
  • Питання транспортування техніки Україна вирішила, але не всі держави готові допомагати, стверджує Володимир Зеленський.
  • Іншою альтернативою можуть стати іноземні військові літаки. Пілотів, які вміють на них літати, вже знайшли.

Україна може закупити протиракетну оборону та військові літаки, щоб захистити українські міста від постійних бомбардувань ворога самостійно. Іноземні пілоти теж готові захищати Україну і навіть отримати громадянство, якщо буде на чому літати.

Заборона розповідає про те, як, за словами президента Володимира Зеленського, Україна може самостійно закрити небо.


Громадянство за захист України

Україна знайшла шляхи закупівлі протиракетної оборони у іноземних держав для закриття неба без участі НАТО, заявив під час брифінгу іноземним журналістам президент України Володимир Зеленський.

«Існує декілька можливостей закрити небо. Можна поставити в Україну протиракетну оборону. Україна знайшла в кількох країнах світу, де це знаходиться, аж до складів. Ми не просто питали – допоможіть нам, ми питали саме тих, хто має ці можливості. Україна готова оплатити цю військову техніку. Ми розуміємо, що декому складно просто віддати – тому ми готові це купити. Ми можемо взяти у кредит, ми готової витягти останні гроші з нашого кредиту і заплатити відразу», — сказав Зеленський.

Ще однією альтернативою може стати поставка військових літаків. Аргументи світових лідерів про те, що у постачанні воєнних літаків Україні немає сенсу через брак пілотів, за словами очільника держави, не відповідають реальному стану речей. Зеленський зазначив, що Україна знайшла іноземних пілотів, які готові стати громадянами нашої держави та захищати небо.

Читати більше новин в Telegram

Україна готова зайнятися транспортуванням і вже домовилася з країнами, через які можливо провезти озброєння, «однак не готові ті, хто вирішує ці питання поза Україною, резюмував голова держави.

Раніше Заборона розповідала, чому українцям не розповідають про те, скільки українських захисників загинули у війні з агресором.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій