'
Читаєте зараз
Гру We Happy Few заборонили в Австралії

Гру We Happy Few заборонили в Австралії

Сергій Сурепін

Рейтингова комісія Австралії відмовилася видавати віковий рейтинг грі We Happy Few. Через це вона не потрапить на прилавки країни, якщо, звичайно, розробники не змінять деякі моменти у своєму проекті, повідомляє GameSpot.

У грі We Happy Few знайшли сцени сексу, вживання наркотиків та наркотичної залежності, жорстокості, насилля, а також «огидні епізоди, які ображають норми пристойності та моральності». Комісія прийшла до висновку, що деякі сцени у грі виглядають занадто жахливо навіть для дорослих людей, тому видати We Happy Few якийсь віковий рейтинг просто не можна.

Що за гра

We Happy Few — пригодницька гра від першої особи з елементами симулятору виживання. Вона розповідає про альтернативну Англії 1964 року. Головний герой — житель окупованого міста, населення якого змушують приймати наркотики, що змінюють особистість і сприйняття реальності. Відмовившись брати чергову дозу, персонаж опиняється поза законом і намагається втекти.

Це не в перше

Читати більше новин в Telegram

Подібна ситуація відбулася у минулому році з грою Outlast 2. В ній австралійським цензорам не сподобався епізод ритуального зґвалтування.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій