Читаєте зараз
Веб-моделі скаржаться на Google: Компанія видаляє порно

Веб-моделі скаржаться на Google: Компанія видаляє порно

Сергій Сурепін

Користувачі хмарного сховища Google Drive скаржаться, що з їхніх облікових записів зникає відео для дорослих, повідомляє Motherboard.

За словами веб-моделей, вони часто зберігають у хмарному сховищі Google свої відео, але тепер змушені шукати інше місце для цих цілей. Одна з моделей, яка працює під псевдонімом Avey Moon, розповіла, що хотіла відправити відео клієнту, але не змогла цього зробити: «Я запанікувала, адже я обіцяла хлопцю, а тепер він подумає, що я шахрайка».

Інші моделі підтвердили, що Google не дозволяє відкривати і ділитися приватними відео з іншими користувачами. Фактично файл залишається на диску, але при його відтворенні видається помилка. Судячи з усього, Google використовує алгоритм, що автоматично розпізнає відеоролики із дорослим контентом.

Представник Google підтвердив, що система автоматично блокує порно. Компанія послалася на розділ договору про використання Google Drive, в якому зазначається, що сервіс забороняє публікувати відверті або порнографічні зображення та відео.

«Це жахливо і робить мою професію пекельною», — розповіла одна вебкам-модель в розмові з журналістами. За словами працівників цієї сфери, Google не повинна лізти в їхнє особисте життя і регламентувати, як їм працювати.

Читати більше новин в Telegram

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій