'
Читаєте зараз
Свинка Пеппа та цигарки: Заборони тижня

Свинка Пеппа та цигарки: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. Популярний в Китаї відеохостинг Douyin прирівняв британський мультсеріал «Свинка Пеппа» до зображення трансгендерів, оголених людей і зброї. Всі серії потрапили під заборону, їх вже видалили з платформи. З Douyin зник навіть хештег #PeppaPig. Причиною тому могли стати скарги батьків на те, що британський мультсеріал формує у дітей неправильні уявлення про світ.

2. Нобелівський комітет оголосив про те, що не вручатиме премію з літератури в 2018 році. Це рішення прийнято через скандал в Шведської академії, що відповідає за нагородження і відбір номінантів. Все через фотографа Жан-Клода Арно, якого звинувачують в сексуальних домаганнях, а також у витоку даних.

3. Міноборони США розпорядилося припинити продаж на американських військових базах по всьому світу смартфонів, вироблених китайськими компаніями Huawei і ZTE. За інформацією відомства, ці пристрої можуть представляти ризик для особового складу, даних і операцій міністерства.

4. У Грузії посилили заборону на куріння в громадських місцях. З 1 травня курити забороняється в барах, ресторанах, у всіх типах будівель, а також в вестибюлях, підвалах, під’їздах, на сходових майданчиках багатоквартирних житлових будинків, в громадському транспорті, на АЗС, в навчально-виховних, медичних та інших установах. Також була скорочена кількість номерів для курців у готелях. Це також стосується курців електронних цигарок. Разом з цим в Грузії забороняють рекламу тютюнових виробів.

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій