'
Читаєте зараз
Конопля та соцмережі: Заборони тижня

Конопля та соцмережі: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Заборони. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. У Казахстані магазин отримав штраф за панаму із зображенням коноплі. Поліція повідомила, що ця річь порушує закон про «Пропаганду та незаконну рекламу наркотичних речовин».

2. Працівникам Байконура заборонили в робочий час користуватися соціальними мережами. Заборона поширюється не тільки на робочі комп’ютери працівників, але і їх особисті гаджети. Припис видано з метою запобігання витоку інформації. У документі наведено список заборонених соціальних мереж і месенджерів, серед яких є Telegram. Для службового листування працівникам космодрому необхідно використовувати корпоративний сервіс електронної пошти.

3. У Японії з’їли футбольного восьминога-віщуна. Він правильно передбачив результати усіх матчів японської збірної у Чемпіонаті світу з футболу 2018.

4. Walmart прибрав з продажу футболки з написом про імпічмент Трампа. Прихильники президента закликали до бойкоту компанії.

Читати більше новин в Telegram

5. На Гаваях заборонять продаж сонцезахисних кремів, що містять шкідливі для коралових рифів хімічні речовини. Вчені прийшли до висновку, що оксибензон і октіноксат перешкоджають зростанню маленьких коралів. Крім того, оксибензон токсичний для деяких коралів. Речовини потрапляють у воду разом з сонцезахисними кремами, які змиваються з людей при зануренні.

6. У Північній Кореї жінкам висунули вимоги дотримуватися соціалістичний вигляд і поведінку. Порушникам загрожує штраф, а у поліцейських буде право забирати в них заборонені речі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій