Читаєте зараз
Конопля та соцмережі: Заборони тижня

Конопля та соцмережі: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Заборони. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. У Казахстані магазин отримав штраф за панаму із зображенням коноплі. Поліція повідомила, що ця річь порушує закон про «Пропаганду та незаконну рекламу наркотичних речовин».

2. Працівникам Байконура заборонили в робочий час користуватися соціальними мережами. Заборона поширюється не тільки на робочі комп’ютери працівників, але і їх особисті гаджети. Припис видано з метою запобігання витоку інформації. У документі наведено список заборонених соціальних мереж і месенджерів, серед яких є Telegram. Для службового листування працівникам космодрому необхідно використовувати корпоративний сервіс електронної пошти.

3. У Японії з’їли футбольного восьминога-віщуна. Він правильно передбачив результати усіх матчів японської збірної у Чемпіонаті світу з футболу 2018.

4. Walmart прибрав з продажу футболки з написом про імпічмент Трампа. Прихильники президента закликали до бойкоту компанії.

5. На Гаваях заборонять продаж сонцезахисних кремів, що містять шкідливі для коралових рифів хімічні речовини. Вчені прийшли до висновку, що оксибензон і октіноксат перешкоджають зростанню маленьких коралів. Крім того, оксибензон токсичний для деяких коралів. Речовини потрапляють у воду разом з сонцезахисними кремами, які змиваються з людей при зануренні.

6. У Північній Кореї жінкам висунули вимоги дотримуватися соціалістичний вигляд і поведінку. Порушникам загрожує штраф, а у поліцейських буде право забирати в них заборонені речі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору