Читаєте зараз
Марихуана і Трамп: Заборони тижня

Марихуана і Трамп: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. Вчителька дарувала дітям iPhone і показувала, як робить чоловікові мінет. Зараз 32-річній мешканці Огайо Джесіці Ленгфорд загрожує в’язниця. Спочатку вона фліртувала зі школярами, потім нагороджувала самих старанних подарунками, а пізніше сідала на коліна і переспала з 14-річним підлітком.

2. Музичний сервіс Spotify відмовився просувати треки американського R&B-виконавця R. Kelly за невідповідність своєї нової політики щодо пропагує ворожнечу контенту і поведінки. Це також стосується композицій репера XXXTentacion. Згідно з новою політиці сервіс залишає за собою право видалити або виключити з плейлистів і рекомендацій контент, який пропагує або виправдовує ворожнечу по відношенню до людини або групи людей за ознаками статі, релігії, раси.

3. В супермаркетах Швейцарії почали продавати марихуану. Коноплю в автоматизованих теплицях вирощує стартап The Botanicals. Виробник не користується хімікатами та ГМО, а весь процес виготовлення не завдає шкоди природі. 1,5 грама продукту коштують удвічі більше, ніж сигарети — €15.

4. На курорті Трамп Тёрнберрі в Шотландії, що належить президентові США Дональду Трампу, заборонили вживати традиційний шотландський безалкогольний газований напій Irn-Bru. Заборону ввели після того, як постояльці попросили принести Irn-Bru на один із заходів, проте їм було відмовлено через те, що напій може залишити плями на килимах.

5. IBM заборонила своїм співробітникам користуватися флешками. Керівництво корпорації вважає, що за допомогою флешок можна як викрасти цінні дані, так і встановити вірус на ПК.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору