'
Читаєте зараз
Марихуана і Трамп: Заборони тижня

Марихуана і Трамп: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. Вчителька дарувала дітям iPhone і показувала, як робить чоловікові мінет. Зараз 32-річній мешканці Огайо Джесіці Ленгфорд загрожує в’язниця. Спочатку вона фліртувала зі школярами, потім нагороджувала самих старанних подарунками, а пізніше сідала на коліна і переспала з 14-річним підлітком.

2. Музичний сервіс Spotify відмовився просувати треки американського R&B-виконавця R. Kelly за невідповідність своєї нової політики щодо пропагує ворожнечу контенту і поведінки. Це також стосується композицій репера XXXTentacion. Згідно з новою політиці сервіс залишає за собою право видалити або виключити з плейлистів і рекомендацій контент, який пропагує або виправдовує ворожнечу по відношенню до людини або групи людей за ознаками статі, релігії, раси.

3. В супермаркетах Швейцарії почали продавати марихуану. Коноплю в автоматизованих теплицях вирощує стартап The Botanicals. Виробник не користується хімікатами та ГМО, а весь процес виготовлення не завдає шкоди природі. 1,5 грама продукту коштують удвічі більше, ніж сигарети — €15.

4. На курорті Трамп Тёрнберрі в Шотландії, що належить президентові США Дональду Трампу, заборонили вживати традиційний шотландський безалкогольний газований напій Irn-Bru. Заборону ввели після того, як постояльці попросили принести Irn-Bru на один із заходів, проте їм було відмовлено через те, що напій може залишити плями на килимах.

Читати більше новин в Telegram

5. IBM заборонила своїм співробітникам користуватися флешками. Керівництво корпорації вважає, що за допомогою флешок можна як викрасти цінні дані, так і встановити вірус на ПК.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій