Latest Posts

Сорі, це все

Stay in Touch With Us

Odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

Email
magazine@example.com

Phone
+32 458 623 874

Addresse
302 2nd St
Brooklyn, NY 11215, USA
40.674386 – 73.984783

Follow us on social

(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Дивовижний новий світ: Заборони тижня

Щотижневий дайжест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

 

1. Китай заборонив експорт до КНДР матеріалів для зброї масового знищення. Китай зробив це у рамках виконання вимог резолюції РБ ООН. Всього заборонено 32 товари, серед яких – прискорювачі та центрифуги.

2. Російського поета засудили до громадських робіт за вірші про Україну. Олександр Бившев отримав 330 годин громадських робіт. Він також є вчителем німецької мови. Суд на три роки заборонив йому працювати у школі. Сам поет називає свої вірші гуманістичними та антивоєнними.

3. Дієтологи заборонили їсти вівсянку зранку. Нещодавно дослідники встановили, що вівсянка має і негативний ефект на організм людини. Причина – у великій кількості фітинових кислот. Ці сполуки здатні гальмувати процес прокидання.

4. У Туркменістан заборонили ввозити жіночі купальники та шорти. Причина – «моральні норми». «Туркменським дівчатам не личить носити купальники», вважає один із співробітників митної служби.

5. Netflix відмовився від участі в Каннському кінофестивалі. Згідно з новими правилами, до конкурсної програми допускаються тільки ті фільми, які йшли в кінопрокаті Франції протягом зазначеного часу.

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".