Читаєте зараз
Дивовижний новий світ: Заборони тижня

Дивовижний новий світ: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайжест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

 

1. Китай заборонив експорт до КНДР матеріалів для зброї масового знищення. Китай зробив це у рамках виконання вимог резолюції РБ ООН. Всього заборонено 32 товари, серед яких – прискорювачі та центрифуги.

2. Російського поета засудили до громадських робіт за вірші про Україну. Олександр Бившев отримав 330 годин громадських робіт. Він також є вчителем німецької мови. Суд на три роки заборонив йому працювати у школі. Сам поет називає свої вірші гуманістичними та антивоєнними.

3. Дієтологи заборонили їсти вівсянку зранку. Нещодавно дослідники встановили, що вівсянка має і негативний ефект на організм людини. Причина – у великій кількості фітинових кислот. Ці сполуки здатні гальмувати процес прокидання.

4. У Туркменістан заборонили ввозити жіночі купальники та шорти. Причина – «моральні норми». «Туркменським дівчатам не личить носити купальники», вважає один із співробітників митної служби.

5. Netflix відмовився від участі в Каннському кінофестивалі. Згідно з новими правилами, до конкурсної програми допускаються тільки ті фільми, які йшли в кінопрокаті Франції протягом зазначеного часу.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій