'
Читаєте зараз
Ірландія та реп: Заборони тижня

Ірландія та реп: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від «Заборони». Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. В Ірландії збираються провести референдум, на якому людям запропонують прибрати поняття богохульства з конституції країни. Зараз в країні штраф становить до 25 тисяч євро — ніхто і ніколи не був засуджений.

2. Лондонській реп-групи 1011 заборонили самостійно займатися музикою. Протягом трьох років музикантам доведеться працювати під наглядом правоохоронних органів. Їх кліпи і пісні будуть перевіряти на заклики до насильства і вбивств.

3. Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонил ввозити в країну книгу російського письменника Василя Сахарова. Він — учасник проросійських незаконних збройних формувань, які воюють проти України і її державної незалежності.

4. Жінкам в Саудівській Аравії заборонили працювати автомеханіками. Міністерство праці не пояснило причину свого рішення.

Читати більше новин в Telegram

5. Китайська комісія з боротьби з порнографією заборонила розміщення АСМР-відео на платформах для стрімінгу. Члени комісії визнали зміст подібних відео вульгарним — вважають, що вони носять порнографічний характер.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій