'
Читаєте зараз
Кенгуру та бари: Заборони тижня

Кенгуру та бари: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайжест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. Американку Крістал Тедлок оштрафували на 500 доларів за те, що при перетині кордону вона не задекларувала яблуко. Жителька штату Колорадо подорожувала з Парижа додому, в Денвер, на літаку авіакомпанії Delta. Під час польоту жінка не доїла обід, поклавши яблуко в сумку. Прикордонник повідомив їй, що вона повинна заплатити штраф у кілька сотень доларів. Виявилось, всі продукти харчування підлягають обов’язковій декларації.

2. Влада Австралії заборонила кенгуру відвідувати улюблений бар. У національному парку Джона Форреста в австралійському місті Перт вже багато років кенгуру заходять в бар і ласують мюслі. Але після того, як фотографії тварин в закладі стали вірусними, департамент біорізноманіття Західної Австралії заборонив господарям пускати до себе тварин. Штраф — 2 тисячі доларів. Вже створена петиція, щоб влада переглянула рішення про заборону.

3. Французькі парламентарії ухвалили, що виробники більше не зможуть називати їжу рослинного походження «стейком» або «сиром». Мова, зокрема, йде про продукти з сої. Таким чином, на прилавках, щоб уникнути «введення покупців в оману», більше не буде веганських «сосисок». Штраф — 300 тисяч євро.

4. Хілларі Клінтон задумалася про те, щоб змінити опис свого облікового запису в твіттері. Її не завжди влаштовує, що першим словом йде «дружина». Зараз там написано: «Wife, mom, grandma, women+kids advocate, FLOTUS, Senator, SecState, hair icon, pantsuit aficionado, 2016 presidential candidate».

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій